Yozgat Bozok Üniversitesi

DUYURULAR

2019-2020 Tek Ders-Üç Ders Sınav Takvimi

Sevgili öğrenciler 16.07.2020 / 17.07.2020 tarihlerinde yapılacak Tek ders ve Üç ders sınavlarına girecek öğrencilerimiz ders sorumluları tarafından oluşturulan sınıflara kayıt olacak ve listede belirtilen tarih ve saatte ilgili sınıfta çevrim içi olarak hazır bulunacaktır.

Sınıf davetleri ders sorumluları tarafından öğrecnilerin öğrencinumarası@bozok.edu.tr adresli Classroom adreslerine gönderilecektir.

Sınav tarihleri için TIKLAYINIZ.

Sınav Yeri: Google Classroom Ders Sınıfı

Dikkat: Bu yıl Classroom üzerinden hiç derse katılmamış, bozok mail adresini aktif etmemiş öğrencilerimiz tek ders / Üç Ders sınavı öncesinde  http://bozok.edu.tr/duyuru/bozok-ogrenci-hesap-islemlerimerkezi-kimlik--e-posta,tr-2352.aspx ilgili linkten hesaplarını aktif edebilirler.

Mail adresini aktif eden öğrencilerimiz Google Classroom uygulamasını telefonuna indirmesi (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.classroom) ve oluşturduğu mail adresi ile Classroom'u açması veya bilgisayar üzerinden ilgili adrese gitmesi (https://classroom.google.com/) oluşturduğu mail adresi ile Classroom'u açması gerekmektedir.

17.07.2020 00:13